STARK FULL POWER H1

 649,90

YENİ FULL POWER SUPERIOR FOCUS H1

Özel Lumileds otomotive özel LED’li
Full Power Superior Focus LED
Sürüş konusunda tutkulu insanlar için LED inovasyon!

Stark Full Power Superior Focus LED, güçlendirme için yeni performans standardını belirler.
Benzersiz Lumileds Otomobil üreticileri tarafından kullanılan Altilon CSP teknolojisi,
daha güvenli ve daha konforlu gece sürüşleri için% 250 daha parlak, daha beyaz bir ışık sağlar.
Tüm avantajlara bakın…

Sürüş konusunda tutkulu insanlar için LED inovasyon
LED’de orijinal otomotiv performansı
% 250’ye kadar daha parlak ışık
Saf beyaz ışık
Lumileds Altilon CSP LED
Üstün görünürlük için% 250’ye kadar daha parlak ışık elde edin
Karanlıkta araba sürmek zorlu, bu yüzden sizi güvende tutmak için farlarınıza güvenmelisiniz.
Yoğun parlak beyaz ışınıyla Stark Full Power Superior Focus Led far, ışığın sınırlarını zorlayarak görüş alanınızı daha fazla görmenize yardımcı olmak için% 250’ye kadar iyileştirir. Eşsiz, premium Lumileds LUXEON Altilon CSP LED çipleri sayesinde, otomobil üreticileri tarafından kullanıldığı gibi, gece sürüşlerinde rakipsiz bir gün ışığı benzeri etki yaşayacaksınız. Ve daha fazlasını görebildiğiniz için, yalnızca daha güvenli olmayacak, aynı zamanda daha rahat ve konforlu bir gece sürüşünün keyfine varacaksınız.

Üstün ışık performansı için benzersiz OEM Lumileds CSP LED Çipli
Stark Full Power Superior Focus, Orijinal Ekipman Üreticisinde kullanılan (OEM) LED çipleri ile aynı LED’lerdir: Lumileds LUXEON Altilon CSP. Üstün ışık performansı, mükemmel bir ışın deseni için son derece keskin bir kesme çizgisi içerir. Bu, ışın demetinin, diğer sürücülerin gözünü kamaştırmadan, sizi karanlıkta daha güvende tutabilmek için önünüzü doğru şekilde aydınlatması anlamına gelir. Lumileds LED çiplerinin ve Stark far
ampullerinin dünyanın önde gelen otomobil markası kullanıcıları tarafından seçilmesinin sebeplerinden biri, size en iyi performansı veren en iyi materyallere sahip olmalarıdır.

Saf beyaz ışık için 5800-6000 Kelvin renk sıcaklığı:
6000 Kelvin’e kadar renk sıcaklığına sahip Stark Full Power Superior Focus Led, parlak beyaz, gün ışığı benzeri bir ışın üretir. Günümüzün yeni arabalarında aynı renk sıcaklığına sahip farlar bulunur, çünkü bunun insan gözü ve uyarı sinyalleri için en uygun olduğu kanıtlanmıştır. Daha net görüşle, engelleri daha iyi anlayabilir ve mükemmel sürüş çizgisine sahip olabilirsiniz.
İlerideki yolu görmek için zorlanmadan, daha parlak ışıklarla daha konforlu ve heyecanlı bir sürüş yapmanızı sağlar.

Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere yönlendirilmiş SafeBeam teknolojisi güçlü parlak ışık!
En iyi farlar sadece en parlak olanlar değildir. Otomobiller için her zaman parlak LED ampuller üretmek kolaydır; Önemli olan ekstra ışıkla yaptığınız şeydir. Kontrolsüz parlak ışık sürüş için ideal değildir ve tehlikeli parlama yaratabilir. SafeBeam teknolojisine sahip Stark LED far ampulleri ışığı tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde toplar.
Düzgün, doğru ışın düzeni, halojen farlar için yol güvenliği yönetmeliklerine göre tasarlanmıştır. Hassas olarak kontrol edilen ışık size daha güvenli bir görüş açısı sağlayarak daha fazla görüş sağlar.

Sıcak lümen kararlılığı için AirFlux ve AirCool ısı yönetimi:
Isı yönetimi LED ışıkların performansında kritik bir faktördür. Full Power Superior Focus, AirFlux [~ H4 ve Fog] ve AirCool [~ H7] ısı yönetim sistemleriyle donatılmıştır. Bunlar ısıyı etkin şekilde dağıtır ve farların daima en iyi parlaklıkta (lümen stabilitesi) performans göstermesini sağlar. Daha az verimli ısı yayma teknolojisi kullandıkları
için birçok rakip LED, ısındığında daha zayıf bir ışık yayar. Full Power Superior Focus bu problemi asla yaşamıyor, çünkü ısının hızlı bir şekilde dışarı atılmasını sağlıyor. Bu sayede Yolculuğunuz boyunca sürekli olarak güçlü bir ışık ışını elde edersiniz.

Daha kolay oturması için isteğe bağlı, araca özel konektör halkaları mevcuttur.
H7 farlar çok çeşitli ampul aparatları içerdiğinden, bazen LED ampulleri takarken sorun yaşayabilirsiniz. Stark Led’ler ile bu sorunları yaşamazsınız. İsteğe bağlı Stark LED sabitleme halkaları, en geniş araba modelleri seçimine uymasını sağlar, böylece otomobilinize uyacaklarını bilerek, rahat bir şekilde Stark LED’i satın alabilirsiniz.

CANbus adaptörleri aracınızın elektriğinin sorunsuz çalışmasını sağlar.
Bazı otomobil modelleri hatalı gösterge panosu uyarıları, yanıp sönen ışıklar ve uzun far gösterge sorunları gibi LED tabanlı güçlendirme lambaları için özel zorluklar sunar. Benzersiz Stark CANbus adaptörleri bu problemleri çözerek bu elektriksel aksaklıkların hiçbirini deneyimlememenizi ve LED ışıklarınızın istediğiniz gibi çalışmasını sağlar.
Gelişmiş tasarımı ve sağlam mahfazası sayesinde, CANbus adaptörü günlük sürüş taleplerini karşılayacak şekilde kolayca monte edilir ve tasarlanmıştır.

Küçük boyutlu LED sürücü kutusu kurulumu kolaylaştırır.
Daha küçük bir sürücü kutusu (yüksek voltajı LED’ler için gereken düşük voltaja dönüştürür) ile donatılmış olan
Full Power Superior Focus en küçük far ünitelerine bile sığabilir. Standart bir kibrit kutusundan daha küçük olan bu LED ile, ne tür bir araç kullanıyorsanız, artık çok kolay.

Arabanızın motor ömrü kadar dayanabilen dayanıklı farlar!
Parlak, şık farlar istiyorsunuz ancak arızalı lambaları değiştirmeye devam etmek istemiyorsunuz. Bu, geleneksel farların büyük bir zayıflığıdır; Işık ne kadar güçlü olursa ömrü o kadar kısa olur.
Daha yüksek bir ışık yoğunluğu seviyesinde, LED’ler çok daha uzun süre dayanır ve Stark Full Power Superior Focus far led’leri maksimum dayanıklılık için üretilmiştir. AirFlux ve AirCool ısı yönetim sistemleri gibi özelliklerden dolayı 10 yıla kadar
dayanır. Çoğu otomobil o zaman içerisinde değiştirilmiş veya yükseltilmiş durumdayken, şık yeni farlarınız aracınızın kullanım ömrünü uzatır.

Dar tolerans, mevcut LED’lerle uyumluluğu sağlar
Hem OEM LED’ler hem de Stark Full Power Superior Focus, 5800-6000 K civarında dar toleranslara göre üretilmiştir.
Bu, açık renkte çarpışmalara neden olmadan arabanızdaki mevcut LED ampullerle birlikte çalışmalarını sağlar.
Bu nedenle, örneğin gündüz yanan ışığınızla mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar.
Stark Full Power Superior Focus ile uyumluluk endişelerinizi arkanızda bırakın.

Günümüz sürücülerinin talep ettiği dayanıklılık
Toz girişine ve su sıçramasına karşı IP65 sertifikalı olan , elektromanyetik
parazitlenme konusunda otomotiv endüstrisi standartlarına uygun EMI uyumludur. Modern otomobil yaşamının zorluklarına
dayanacak şekilde tasarlanmış, günümüz sürücülerinin talep ettiği dayanıklılığı sunarlar.

En yüksek kaliteli Stark otomotiv aydınlatması
Teknolojik açıdan gelişmiş, Stark aydınlatma otomotiv endüstrisinde tanınır.
Stark otomotiv sınıfı kaliteli ürünler, sürekli yüksek üretim standartlarına yol açan sıkı kalite kontrol
işlemlerinden (geçerli ISO normları dahil) sonra tasarlanır ve geliştirilir. Stark lambaları genellikle Audi, BMW, Ford, GM, Toyota ve Volkswagen gibi büyük markaların araba modelleri ile test edilir ve uyumludur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“STARK FULL POWER H1” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir